LIFESTYLE

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e kësaj vere

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Adhurueset e të gjitha gjërave të verës, le të afrohen!

Pasarelat e "Miami Swim Week" që u zhvilluan javët e fundit prezantuan koleksionet e reja nga markat më të njohura të industrisë së rrobave të banjës. Nëse edhe ju keni nisur të mendoni për pushimet verore, me siguri keni menduar edhe për bikinit dhe tendencat e tyre. Me dy ngjyra, me nuanca pastel, kontraste më të fuqishme apo... çfarë do të dominojë më shumë këtë verë?

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Printet e leopardit u shfaqën si trendi kryesor i këtij sezoni.

Nuk është për t'u habitur që printi i leopardit ka hyrë në pistat e Miamit këtë sezon - tendenca ka qenë në rritje që nga janari. Duke u veshur me pallto dhe xhinse në muajt e dimrit dhe më pas funde dhe bluza me printe leopardi gjatë të gjithë pranverës, ishte vetëm çështje kohe derisa printi të hynte në garën e notit.

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Me një avantazh të dukshëm të viteve '90 - rrobat e banjës me print leopardi ishin të preferuarat edhe të Princeshës Diana - trendi i përjetshëm është i njohur, por këtë vit vjen edhe më i freskët.

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Një alternativë më lozonjare ndaj rrobave të banjës të zeza apo me dy ngjyra që kanë dominuar tregun këtë sezon, rrobat e banjës me print leopardi ofrojnë një mënyrë të re për të eksperimentuar me printe gjatë verës.

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Disa nga influencueset dhe emrat më të njohur të modës kanë prezantuar printet e leopardit në llogaritë e tyre sociale dhe trendi po bëhet shpejt i preferuar për të gjithë.

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e

Rikthehet printi i Lady D, bikinit që do të dominojnë plazhet e