BOTA&RAJONI

Mbi 18 abuzime me fëmijë, zbulohet identiteti i 'mësueses monstër'

Julie Morris cilësohet në Britaninë e Madhe si “gruaja e tmerrshme” për shkak të veprimeve të saj tronditëse.

Mësuejsa 44-vjeçare akuzohet për përdhunimin e një vajze 13 vjeçare dhe për 18 abuzime të tjera seksuale me fëmijët.

Ajo akuzohet për përdhunimin e nxënësve, marrjen e fotove erotike apo edhe për komunikime intime me të tjerë.