POP ART MEDIA

Ekskluzive, vjen në jetë vajza e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit

Ekskluzive, vjen në jetë vajza e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit

Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar.

Burime për popart.al bëjnë me dije se moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj vetëm para pak orësh. Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Vetë çifti ende nuk ka publikuar asgjë në rrjetet sociale, por me siguri do të na zbulojnë diçka më tepër rreth ardhjes së vogëlushes së tyre në jetë.