POP ART MEDIA

Gjysmëfinalja e “X Factor”, Niki: Në finale do të marr me vete...

Gjysmëfinalja e “X Factor”, Niki: Në finale do të

Për Nikin, konkurrentin e Arilena Arës, finalja është shumë pranë. Sonte, ashtu siç natë tjetër, Niki e ka shijuar shumë “The final countdown”, këngën e parë të kësaj nate të zjarrtë, por ajo që mendon tani, më së shumti, si edhe tre konkurrentët e tjerë, është finalja.

Gjysmëfinalja e “X Factor”, Niki: Në finale do të

Në një prononcim ekskluziv për popart.al, Niki tha se është shumë i lumtur për performancën e sotme, sepse bëri të gjithë publikun të këndojë bashkë me të:

“Nuk e di a un ngopa mjaftueshëm me performancën time, por e shijova. SI të kaloj, si të mos kaloj, di që jam kënaqur. Nëse kaloj, shpresoj të marr me vete Jetin dhe Alisin” – thotë Niki.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pop Art Media (@popart.al)