SHOWBIZZ

Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Lumi B është bërë baba për herë të dytë pak ditë më parë. Lajmin e ka ndarë me të gjithë miqtë virtualë bashkëshortja e reperit, Miranda, e cila duke zbuluar datën e lindjes, 28 mars, ka falënderuar të gjithë ekipin mjekësor që ka asistuar në lindjes e djalit.

Më datën 28 mars 2024, jemi bekuar me lindjen e djalit tonë. Sot gjej rastin dhe dua të falënderoj nga zemra gjithë personelin mjekësor”,- shkruan në postimin e saj bashkëshortja e reperit.

Lumi B dhe Miranda janë gjithashtu prindër të një djali, Blin. Emri i të voglit, ende nuk është bërë publik nga çifti.  

Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë