SHOWBIZZ

SONDAZH: A duhet të rikthehet Egla sonte në BBVIP?

SONDAZH: A duhet të rikthehet Egla sonte në BBVIP?

Egla Ceno u përjashtua nga Big Brother VIP pak ditë më parë, pas disa veprimeve të tepruara. Gjatë një debati me Meritonin, ajo i hodhi atij verë në fytyrë. Vëllai i Madh vendosi përjashtimin e saj, ndërsa për Ilnisën dhe Meritonin u tha se do të merrej një vendim sonte.

Mirëpo, promoja e spektaklit të sotëm, e postuar dje, trazoi përsëri ujërat. Në video, Egla shihet e izoluar në një dhomë të bardhë.

Kjo video i ka bërë ndjekësit të mendojnë se Egla nuk është eliminuar, thjesht është dënuar nga Vëllai i Madh dhe do të rikthehet sonte në shtëpi.

Sipas jush, a duhet të rikthehet Egla?

Poll